NEW GRAPHIC TEES & DECALS!

Giraffe

Giraffe

Regular price
$4.00
Sale price
$4.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Giraffes require over 75 pounds of food a day, this means they spend most of their time eating. Which makes me feel like I kind of wish I was a Giraffes, cause snacks all day y'all! 

  • Keep a collection of extra prints on hand to refresh your space for any season or occasion! 
  • Professional satin lustre prints with an amazing linen texture in each piece  
  • Available in sizes up to a 16 x 20